Domov / 0

ČETRTEK, 14. OKTOBER 2021, 19.00

TADEJ TOŠ V PROSTEM SLOGU, STAND UP

DOM KULTURE SLOVENSKE KONJICE, DVORANA

“V stand up me je potegnila beseda up, v tem tujem izrazu se mi je zdela domača in privlačna. Up je stanje duha, ko se vidi možnost za rešitev, ko se zaželeno kaže mogoče in dosegljivo. Upati si upati, nikakor obupavati in obupati. Moliere je rekel, da je življenje tragedija za tiste, ki čutijo, in komedija za tiste, ki mislijo. Pridite, upajmo v prostem slogu.”
Tadej Toš
Vstopnina: 18 EUR.
Informacije: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice, 03 758 04 37,
FB: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice.
Dogodek bo izveden v skladu z aktualnimi ukrepi proti širitvi epidemije korona virusa na dan koncerta. To vključuje obveznosti in omejitve tako na strani organizatorja (omejitev obiskovalcev, zagotavljanje razdalje …) kot tudi udeležencev (PCT pogoj, uporaba maske …).
Obiskovalce prosimo, da spremljajo veljavne ukrepe: https://www.nijz.si/sl/sproscanje-ukrepov-covid-19

Datum: 14. oktobra
Ura: 19:00 - 20:30
Kategorija:Dogodek