Domov / 0
Loading Dogodki

Poletnica na Starem trgu: Julija Lubej & Co

• This dogodek has passed.

Julija je mlada glasbenica iz okolice Slovenskih Konjic. Glasba je del njenega življenja, skozi njo se najlažje izraža, predvsem s petjem. Svoje pevsko znanje je začela pridobivati pri 10-ih letih. Petje jo osrečuje, sprošča in motivira, da sledi svojim sanjam. Obožuje jazz, v tej glasbi se počuti svobodno in udobno. Trenutno se jazz petja uči pri mentorici Nini Strnad. Nastopala je že v številnih glasbenih projektih, koncertih, muzikalih in je redna članica zasedbe Big band Šentjur in The Moonlighting Orchestra.

Spremljajoči bend sestavlja pet fantov, s katerimi Julija redno sodeluje v različnih glasbenih projektih. Njihov repertoar sestavljajo jazz standardi ter priredbe slovenske glasbe in popevk. Vsi člani benda so odlični profesionalni glasbeniki.

Julija Lubej – vokal, Leon Firšt – klavir, Matic Plemenitaš – kitara, Žan Cesar – trobenta, Jaka Krušič – kontrabas in Gregor Hrovat  – bobni.

Vstop prost! Informacije: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice, 03 758 04 37, info@ckpkonjice.si.                                                                                                                                                                   FB: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice.

Datum: 10. avgusta 2019
Čas: 20:00