Domov / Tradicionalne prireditve – Decemberske prireditve – Srečno pot … v novo leto – – Ohranjamo tradicijo

26.–31. december 2019

MESTNI TRG, SLOVENSKE KONJICE

SREČNO POT … V NOVO LETO

V prazničnem decembru se bomo pod sloganom »Srečno pot … v novo leto« ponovno spominjali nekdanjega vlaka »KONJIČANA«. Po mestu bo od 26. do 30. decembra med 16. in 20. uro brezplačno vozil praznični vlak.

Na Mestnem trgu pred Domom kulture bo mesto našlo drsališče na prostem.

Praznični december bodo zaznamovali številni dogodki, ki bodo domačinom in obiskovalcem lepšali pot v novo leto 2020.

Natančen program prireditev, vključno s SILVESTROVANJEM in SILVESTROVANJEM ZA OTROKE bo objavljen v začetku decembra. Koncertne dogodke spremljajte na FB Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice in spletni strani Splošna knjižnica Slovenske Konjice.

Informacije: Center za kulturne prireditve, 03 758 04 37,

FB: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice,

TIC Slovenske Konjice, 03 759 31 10 in FB: TIC Slovenske Konjice.

Foto: Dan Briški

Povezave