Prireditve za otroke – Ustvarjalne delavnice

Domov / Prireditve za otroke – Ustvarjalne delavnice

V Splošni knjižnici Slovenske Konjice za naše člane pripravljamo ustvarjalne delavnice.
Delavnice so organizirane v počitniškem času in ob večjih praznikih, na katere se tudi tematsko navezujejo.

DECEMBER 2019 (natančen datum bo objavljen mesec pred dogodkom)

SPLOŠNA KNJIŽNICA SLOVENSKE KONJICE, VELIKA GALERIJA DOMA KULTURE
  •  DELAVNICA VENČKOV

Delavnica venčkov bo namenjena otrokom in odraslim, ki bodo s svojo kreativnostjo ustvarili unikatne adventne venčke in jih odnesli domov ter si na ta način polepšali praznične dni. Za naravni material bo poskrbljeno, svečke prinesite s seboj.

Soorganizator: Društvo prijateljev mladine Slovenske Konjice

DECEMBER 2019 (natančen datum bo objavljen mesec pred dogodkom)

SPLOŠNA KNJIŽNICA SLOVENSKE KONJICE, VELIKA GALERIJA DOMA KULTURE
  • NOVOLETNA DELAVNICA

Delavnica bo namenjena otrokom in odraslim. Udeleženci si boste lahko izdelali unikatne božično-novoletne okraske in dekorativne izdelke za dom. Potrebovali boste le malo spretnosti in domišljije. Za material bo poskrbljeno.

Soorganizator: Društvo prijateljev mladine Slovenske Konjice

Spremljajte nas na FB Splošna knjižnica Slovenske Konjice .

Informacije: Splošna knjižnica Slovenske Konjice, 03 758 04 33, in info@knjiznicakonjice.si.