Koncerti – Poletni glasbeni večeri v Žički kartuziji

Domov / Koncerti – Poletni glasbeni večeri v Žički kartuziji

! OBVESTILO !

Obveščamo vas, da so Poletni glasbeni večeri v Žički kartuziji 2020 ODPOVEDANI! Koncerti bodo na sporedu prihodnje poletje.
Vse kupce vstopnic obveščamo, da bodo kupnino dobili povrnjeno na način oziroma na prodajnih mestih, kjer so opravili nakup (pisarna Centra za kulturne prireditve, 03 758 04 37 ali Eventim).

Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice:
➡️ PISARNA

Kupci vstopnic s seboj imejte originalne vstopnice.

Eventim:
➡️ SPLETNI KUPCI

Spletni kupci na info@eventim.si pošljite številko naročila ali fotografijo kupljenih vstopnic (vidna naj bo črtna koda). Povračila kupnine se uredi na enak način kot je bil urejen nakup (enako plačilno sredstvo).
➡️ PRODAJNA MESTA
Kupci vstopnic se oglasite na prodajnem mestu kjer ste kupili vstopnice. S seboj imejte originalne vstopnice. Povračila so možna samo na prodajnih mestih kjer ste opravili dejanski nakup (razen Petrol – lahko obiščete vam najbližji Petrol).