Kaja Draksler, Irena Tomažin, Anja Golob – ODPOVEDANO!

TOREK, 19. JANUAR 2021, 18.00
DOM KULTURE SLOVENSKE KONJICE, PRI DIDIJU

Ena od osnovnih idej cikla Pri Didiju je interakcija med različnimi umetnostmi. Na januarskem koncertu bomo priča fuziji zvoka in besed v izvedbi imenitnih mojstric lastne govorice. Duo jazz pianistke Kaje Draksler in proste improvizatorke Irene Tomažin je preplet zvokov in glasov, ne tako konstantnega pletenja in razpletanja kompozicij, pozabljanja priučenih govoric in opominjanja na nekaj, kar mogoče šele bo – vse skupaj cepljeno z discipliniranim kaosom in improvizacijo. Na kar se bo s svojim prodornim glasom in pronicljivo poezijo navezala pesnica in kritičarka Anja Golob.

Kaja Draksler – klavir,
Irena Tomažin – vokal,
Anja Golob – poezija.

Vstopnice: 12 EUR, učenci, dijaki in študentje: brezplačno. Informacije: Center za kulturne prireditve, 03 758 04 37,
FB: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice.

Foto: Kaja Draksler, foto: Sara Anke; Irena Tomažin, foto: Jani Peternelj; Anja Golob, foto: Nina Zupančič