Domov / 0
Loading Dogodki

Poletnica na Starem trgu: Projekt Crossover

• This dogodek has passed.

Komorni ansambel Hiše kulture Celje je kolektiv profesionalnih glasbenikov, ki pod okriljem Hiše kulture Celje pripravljajo raznovrstne izvirne glasbene in glasbenogledališke produkcije, izobraževalne glasbene predstave in koncerte.

Ob zaključku sezone je Leon Firšt, najprodornejši skladatelj mlajše generacije pri nas in dobitnik številnih prestižnih nagrad, pripravil koncert novih crossover aranžmajev, ki poslušalcem ponudijo virtuozno glasbeno zabavo z melodijami resnih skladateljev.
V projektu sodelujejo violinist Matej Haas, klarinetist Mitja Ritlop, pianist Leon Firšt, tolkalist Urban Krč in kontrabasist Miha Firšt.

Vstop prost! Informacije: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice, 03 758 04 37, info@ckpkonjice.si.                                                                                                                                                                   FB: Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice.

Datum: 27. julija 2019
Čas: 21:00