Kontakt

UPRAVA

Direktorica:

mag. Renata Klančnik

renata.klancnik@knjiznicakonjice.si

03/758 04 30

041 477 102

Tajništvo:

Jasna Marzidošek

jasna.marzidosek@knjiznicakonjice.si

03/758 04 37

041 423 654

 

CENTER ZA KULTURNE PRIREDITVE

Ivo Kacbek, kulturni animator

ivo.kacbek@knjiznicakonjice.si

03/758 04 32

 

SPLOŠNA KNJIŽNICA

Jerneja Ristič Levart, vodja

jerneja.risticlevart@knjiznicakonjice.si

03/758 04 36

Simona Vuherer, bibliotekarka  (nabava)

simona.vuherer@knjiznicakonjice.si

03/758 04 34

Ana Miličevič, bibliotekarka (prireditve, domoznanstvo)

ana.milicevic@knjiznicakonjice.si

03/758 04 38

Simona Gorjup, knjižničarka (pravljičarka, serijske publikacije)

simona.gorjup@knjiznicakonjice.si

03/758 04 33

03/752 31 86 (Knjižnica Loče)

Lijana Vidmar, knjižničarka

lijana.vidmar@knjiznicakonjice.si

03/758 04 33

Marko Bezenšek, knjižničar

marko.bezensek@knjiznicakonjice.si

03/758 04 33

Stanka Fijavž, knjižničarka

stanka.fijavz@knjiznicakonjice.si

03/752 51 56 (Knjižnica Vitanje)

03/752 08 86 (Knjižnica Zreče)

Marica Smogavc, knjižničarka (pravljičarka)

marica.smogavc@knjiznicakonjice.si

03/752 51 56 (Knjižnica Vitanje)

03/752 08 86 (Knjižnica Zreče)

 

TIC

Tjaša Kangler, vodja

tjasa.kangler@tickonjice.si

info@tickonjice.si

03/757 06 30

051 444 140

Darja Pivec Satler

darja.pivecsatler@tickonjice.si

info@tickonjice.si

03/759 31 10

051 444 141

Martina Ravničan

martina.ravnican@tickonjice.si

info@tickonjice.si

03/759 31 10

051 444 141

Tadeja Waldhuber

tadeja.waldhuber@tickonjice.si

info@tickonjice.si

03/759 31 10

051 444 141

Žička kartuzija

Vida Šmid

vida.smid@zickakartuzija.si

info@zickakartuzija.si

03/752 37 32

 

TEHNIČNO OSEBJE

Franci Čander, vzdrževalec, kinooperater

franci.cander@knjiznicakonjice.si

03/758 04 31

041 477 100